Yaşam

Mehmet Uslu’dan Yepyeni Tekli: “Pole” sizi bekliyor!

Mehmet Uslu, Mahzen Medya etiketiyle yeni teklisi “Pole” ile dinleyicilerinin karşısına çıktı. Kendine özgü tarzı ve etkileyici yorumuyla tanınan Mehmet Uslu, bu müziğiyle müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

“Kutup”, sözü ve müziği Uğur Matyan’a ait güçlü bir şarkı olarak öne çıkıyor. Uğur Matyan’ın derin sözleri müziğin duygusal derinliğini ve samimiyetini vurguluyor. Yapımcılığını Mahzen Medya ve Tolga Aykut’un üstlendiği bu özel şarkı, Türkiye müzik sahnesinin parlayan yıldızı Mehmet Uslu’nun kariyerinde önemli bir dönüm noktasıdır.

Eşsiz şarkıya eşlik eden etkileyici klibin yönetmen koltuğunda Amiral yer aldı. Mehmet Uslu’nun Mahzen Fabrick YouTube kanalında yayınlanan teklisi “Pole”, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Dinleyiciler bu özel şarkıyı ve klibini keşfetmek için Mahzen Fabrick YouTube kanalını ziyaret edebilirler.

 

Mehmet Uslu kimdir?

 

Mehmet Uslu, 15 Eylül 1990 Batman doğumlu şarkıcıdır. İlköğrenimini Bilecik’te tamamladıktan sonra lise eğitimi için İstanbul’a taşındı. İstanbul Çamlıca Bilfen Koleji’nde okudu ve bu sürenin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne kabul edildi. Dört yıllık üniversite eğitiminin ardından avukatlık mesleğine başlamadan önce Bursa’da bir yıllık avukatlık stajı yaptı.

2017 yılında avukatlık lisansını alarak profesyonel hukuk kariyerine başlamıştır. Başlangıçta özellikle ceza hukuku alanında çalışmış ancak daha sonra çeşitli hukuk dallarında danışmanlık hizmeti veren Uslu Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

Mesleki tecrübesini arttırdıktan sonra Ankara Mutabakatı ile Londra’da Uslu International Consultancy adında kendi hukuk bürosunu kurdu. Bu şirket aracılığıyla hem yabancı uyruklulara hem de Türk vatandaşlarına Türk hukuku konularında danışmanlık sağlamaktadır.

Müzik kariyerine 2021 yılında bestesini Gökhan Şahin’in, düzenlemesini Şahin Kurnaz’ın yaptığı “Ne Yaparsın” müziğiyle başladı. Bu başlangıcın ardından Sinan Akçıl’ın yazıp bestelediği müziklerle müzik dünyasında adını duyurmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gungoren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu