Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin etkinliklerine binlerce çocuk aileleriyle birlikte katılıyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ülke genelinde büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Kutlamalara katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, çocuklar ve aileleriyle Aydın Dokuma Parkı’nda bir araya geldi. Çocuk bayramını kutlayan Lider Çerçioğlu, afetin yaşandığı illerden gelip Aydın’da misafir edilen esnaflarla birlikte Aydın Dokuma Parkı’nda düzenlenen dayanışma etkinliğine de katıldı. Önder Çerçioğlu, tüm Aydınlıları dayanışma etkinliğine davet etti.

Aydın Dokuma Parkı’nda geçtiğimiz Cuma günü başlayan etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, çocuklar için sahne şovları, aktivite çadırlarında oyunlar ve ödüllü kır oyunları düzenlerken, çocukların eğlenmesi için alanda şişme oyun setleri ikram etti. Alanda gün boyu çocuklara çeşitli ikramlar sunulmaktadır.

Binlerce Aydın’ın geldiği Aydın Dokumacılık Parkı’nda çocukların bayram sevincini paylaşan Önder Çerçioğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bayramı her zaman kutladıklarını söyledi. Önder Çerçioğlu, 30 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek etkinliklere çocukları ve ailelerini baharın tadını çıkarmaya davet etti.

Vatandaşlar, düzenlenen etkinlikler için Lider Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sehitkamil-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu