Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Kapıkule Hudut Kapısı-Edirne yolunun 0-1. Kilometresindeki menfez imalat çalışmalarından dolayı İstanbul istikameti trafiğe kapatılmış olup, her iki yönden diğer istikametten ulaşım sağlanmaktadır.

Ankara-Çankırı yolu 15-17, Tokat-Niksar yolu 33-35, Torbalı-Ödemiş yolu 52-60. Dünyanın kilometrelerindeki üretim çalışmaları nedeniyle belirtilen bölümlerde ulaşıma izin verilmektedir.

Adana Nurdağı-Bahçe kavşakları istikametindeki çalışmalar nedeniyle bant aktarımı yapılıyor. Bu bölgede trafik akışı Gaziantep istikametinden çift yönlü ve kontrollü olarak devam etmektedir.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolu 20-39, Refahiye-İliç yolu 22-52, Giresun-Şebinkarahisar yolu 11-12. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Lapseki-Biga yolunun 13-15. Kilometresindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

haber-bozkir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu