Yaşam

Mehmet Aslantuğ, Gözde Akpınar ile ilişki iddialarını yalanladı

Oyuncu Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini 29 Mayıs’ta noktalamıştı. Boşanmanın ardından Mehmet Aslantuğ’un iş adamı Sevgili Akpınar ile ilişki yaşamaya başladığı iddia edildi.

“BEN HER ZAMAN SENİNLEYİM”

Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından iddiaları sert bir şekilde yalanladı. Aslantuğ’a eski eşi Arzum Onan da destek verdi. Onan, Aslantuğ’un açıklamasının altına “Ben her zaman yanındayım. Açıklamana gerek yok” yorumunu yazdı.

“Hakkınızda Her Türlü Dedikodu Üretebilirler”

Mehmet Aslantuğ ise Instagram hesabından ‘Kaptan’ın Seyir Defteri’ başlıklı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Hiç tanımadığım bir hanımın parasına/mirasına ilgim olduğu söylendi ve bu yüzden istedim. Boşanma… Ayaklar dahil tüm teçhizatı tek başıma kamyona yüklüyordum, kamyonu kullanmak için… Hakkınızda her türlü dedikoduyu üretebiliyorlar, inanın, size sormadan yazıp çizebiliyorlar!.

“KENDİNE SAYGI DUYMAYAN BAŞKALARININ HAYATLARINA SAYGI GÖSTERMEZLER”

Ancak daha dün TİP’in ‘Siyaset değil, onur mücadelesi’ teklifini kabul ettiğimde partinin oyu yüzde yarım bile değildi. 40 yıllık profesyonel mesleğimin kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının bilincinde olarak. Bu kararın bile bir şeyler söylemesi gerekiyor. Aşağılık, kasten namus katilidir! Kendine saygısı olmayan, başkalarının hayatına da saygı duymaz.

dogansarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu