Haber

İmamoğlu’nu deprem bölgesinden çıkaran eski milletvekilinden yeni paylaşım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kahramanmaraş’a giderek depremzedelerle görüştü. Eski AK Parti Kahramanmaraş Nursel Reyhanlıoğlu, depremzedelerle görüşen İmamoğlu’na “Defol İngiliz uşağı” diye bağırdı.

“TİYATROSUNU BOZDUĞUM İÇİN ÖFKELİ MİSİN?”

Büyük yankı uyandıran görüntülerin ardından gözleri dönen Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Söz konusu görüntünün kesilerek servis edildiğini belirten Reyhanlıoğlu, “Acım büyük. Doğup büyüdüğüm şehirde birçok akrabamı, dostumu kaybettim. Videodan cevap veremeyeceği kısmı neden kestiniz?” 50 metre yukarıda diyen kişiye, gönüllüler çalışırken benim devletim burada değil, devlet burada değil mi diye sorduğumda çok kızıyorsunuz” dedi.

İMAMOĞLU: YASAL HAKLARIMI ARAYACAĞIM

Öte yandan İmamoğlu’ndan olayla ilgili bir değerlendirme geldi. Konuyla ilgili yasal hakkını arayacağını ifade eden İmamoğlu, “Oraya gidiyorum. Bir genç koşarak geldi. Bana sarıldı. Ağlarken yere yığıldı, ben ayağa kalktım. O sırada başka biri geldi. derdini anlattı. Konuşuyoruz. Başkası geldi” dedi, ‘Beylikdüzü’nden tanıyor beni. Bu nasıl bir hakaret, bu nasıl bir bağırış, bir kaç dakika yanında yoktum, hatta bana ‘Maraşlı değilsin’ dedi, arkamı döndüm ve ‘Normal değilsin abla, beni rahat bırak’ dedim. ‘ Ardından basına yansıyan şu sözleri söyledi: “Siz bir şey söyleyemezsiniz, o ne derse durduracağız. 2 saat sonra milletvekili olduğunu öğrendim. Yasal haklarımı arayacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu