Yaşam

Deception 35.Bölüm izle: Deception Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen Aldatmaca dün akşam dönem finali ile ekranlardaydı. Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin 35. bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Aldatmaca’nın son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Aldatma 35.Bölüm izle ekranı.

35.Bölüm Aldatma

Perşembe akşamları hayranlarıyla buluşan Aldatmak’ın dönem finali oldukça heyecanlı geçti. Pekala, son bölümde neler oldu?

Hile, son bölümde neler oldu?

Yeşim’in çaresiz adımları, Zeliş ile arasındaki gerilimi tırmandırırken, oğlunun yetkinliğine sahip çıkan Güzide’nin bu ilişkiye tepkisi tahmin edilemez. Skandallarla ülkenin dikkatini çeken Tarık, Yeşim yüzünden düşmanlarının radarına girmeye başlar ve geçmişten gelen başka sırların kapısı aralanır. Tarık, dost sandığı bir düşmanla karşılaşınca ani bir karar alır ve geri dönüşü olmayan bir atılım yapar. Ancak Tarık, bu gizli oyunun en büyük düşmanı tarafından izlendiğinden habersizdir. Korkunç bir trafik kazası, Güzide ve ailesinin yüreğine sızı getirir. Kritik bir an bir ikilem yaratır. Güzide, hayatının en zor kararını vermeye hazırlanıyor.

hilenin son bölümünü izle

KOPYA 35. DÖNEM SON TEK BÖLÜM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu